Školní batohy Stil nabízí ergonomii pro záda našich dětí

Jsou to právě školní batohy, které mohou rozhodnout o tom, jestli bude mít naše dítě jednou problémy se zády, či nikoliv. Kupte jim školní batohy Stil od české firmy, kde vědí, co potřebují záda českých školáků.

Dejte dětem na záda to nejlepší už od první třídy

Pamatuji si velice dobře ze školních let, jak mě už na prvním stupni bolela záda z aktovky. Ergonomickou se v té době nazývat nedala, a pokud se o šnecích říká, že si na zádech nosí celý svůj dům, tak já jsem vzhledem k hmotnosti aktovky musela nosit na zádech snad celé sídliště. Moderní školní batohy musí splňovat dvě základní premisy: dobrý batoh nesmí negativně ovlivňovat dětské zdraví a musí se současně líbit dětem. To školní batohy Stil splňují. Jejich obrovskou konkurenční výhodou je nejen vysoká kvalita, ale rovněž dostupnost. Cenová i ta, že je koupíte téměř v každém papírnictví v sekci s dárkovým balením, blahopřáními či party programem.

Hurá, už co nevidět jdeme do školy

Právě teď přichází chvíle, kdy bychom měli předškoláky začít pomalu připravovat do první třídy. Nejen pokud jde o prohlubování vědomostí, se kterými by měl předškolák nastupovat do školy, ale i co se týče vybavení. Výhodou je, že nás pak nebude čekat najednou velká investice, ale náklady si rozdělíme v čase. Školní aktovka pro prvňáčka se navíc kupuje s předstihem, aby se dítě mohlo do školy těšit. Připravená aktovka k tomu svádí a dítě se nemůže dočkat nových dobrodružství, která jej ve škole čekají.

Více než jen školní batoh a aktovka

Školní batohy pro 1. stupeň se velice často prodávají i v rámci praktických setů, které děti při nástupu do školy potřebují. Kupujete tedy batoh, penál, box na svačinu, zástěru, peněženku či další školní potřeby za zvýhodněnou cenu jako set, navíc ve stejném designu. Případně si lze tyto doplňky dokoupit samostatně.

Design batohů i pro starší školáky

Česká firma Stil však nabízí i povedené školní batohy pro 2. stupeň. Mají moderní design, který odpovídá tomu, co si žádají starší děti. Pořád však nepostrádají ergonomické vlastnosti, mají nízkou hmotnost a vysokou kvalitu. Jestliže hledáte batohy, kterých vliv na zdraví dětí ověřili odborníci a lékař, sáhněte rozhodně po značce Stil.

Publikováno: 29. 01. 2021

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná