Pořiďte si náramky na akce

Náramky představují vstupenku na akce, která je komfortní nejen pro nositele, ale i pořadatele. Může dlouho vydržet, nepřekáží, nemusí se dlouze hledat jako vstupenka, takže se netvoří fronty. Jaké druhy existují?

Tyvek náramky na akce

Jestli pořádáte večírek vaší firmy nebo jinou akci pro hosty, tak potřebujete zařídit, aby se na event nedostali nezvaní hosté. Proto je optimální si ty své okroužkovat. K tomuto účelu jsou ideální náramky Tyvek, což jsou kvalitní, jednobarevné a variabilně potisknutelné náramky, které si označíte klidně danou akcí. Náramek je voděodolný a vydrží i více dní. Stačí, když si vyberete barvu, aby někdo nepřišel s náramkem z minulého roku nebo i jiné party. Tyto náramky jsou maximální zárukou, že se k vám na akci nedostane nikdo nezvaný. Tyto výrobky mají totiž speciální lepicí část, aby ji nebylo možné neviditelně odstranit. Pokud náramek jednou sejmete, už to bude znatelné.

Textilní náramky na více dní

Jestli pořádáte vícedenní akci pro masu lidí nebo třeba festival, potřebujete už odolnější náramek. Tyvek náramky nemají maximální výdrž, pojistit se nemůžete ani VIP kartami, které by si lidé mohli mezi sebou předávat. Náramky musí být odolné, zejména, pokud jde o festivaly či sportovní akce, kdy lidé chodí i do vody. Ideální jsou tak textilní náramky s plastovými kroužky. Látka samotná je odolná, s pomocí kroužku se náramek přizpůsobí velikosti ruky tak, aby nespadl a zároveň neškrtil. Vzor na náramku je stabilní, protože má sublimační potisk. Právě ten může označovat i vaši akci. Po jejím skončení se náramek přestřihne a je to. Tyto doplňky můžete objednat dokonce očíslované či s čárovým kódem. Kde? Na Vipnaramky.cz. Zajistěte si spolehlivou vstupenku na svoji akci, kde budou skutečně jen zvaní hosté, které pak nebudou obtěžovat různé lístky, kartičky nebo mazlavá razítka.

Publikováno: 28. 09. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Jakub Skalický