Stylový plot pro váš dům

Řešíte právě nyní výběr oplocení? S tím vám pomůže firma Kulkabex, s.r.o., která se zabývá již dlouhá léta prodejem a montáží betonových plotů. Rozsáhlá galerie hotových realizací svědčí o spolehlivosti a profesionalitě této firmy dostatečně.

Je to moderní typ oplocení, který se stále častěji staví kolem domů ve městech i na venkově. Důvodů je hned několik. Betonové ploty jsou velmi odolné, díky tomu nabídnou dlouhou životnost navíc bez potřeby údržby, což ocení určitě všichni zaneprázdnění lidé. Betonové ploty vám zajistí spoustu soukromí a pocit bezpečí, díky masivním výplním působí mohutně a jsou neprůhledné, takže si můžete na zahradě v klidu hrát s dětmi, odpočívat, nebo se opalovat a nikdo vás nebude rušit.

Velkým plusem pro betonové ploty je také jejich designové provedení a navíc variabilita. Co se týká designu, můžete si betonové ploty vybrat v několika dekorech, mohou být dekorované z jedné nebo obou stran. Variabilita oplocení spočívá nejen v možnosti výběru dekor, ale také barvy, výšky plotu a tvaru jeho zakončení. Můžete mít tedy zcela originální plot, který koresponduje se stylem vašeho domu, takže budou spolu tvořit harmonický celek. Sami si vymyslete, jak má plot vypadat, překážkou není ani hůř přístupný či členitý terén.

Potřebovali byste plot nejprve vidět, abyste si udělali lepší představu, jak bude vypadat kolem vašeho domu? Snadná pomoc, Kulkabex, s.r.o. disponuje konfigurační aplikací, kde si navolíte parametry betonového plotu a aplikace vám vytvoří vizualizaci, jak by výsledný plot vypadal kolem vzorového domu. Kulkabex, s.r.o. se postará nejen o prodej plotu, ale také dopravu a kompletní montáž. Ta je poměrně rychlá, je potřeba zaměřit polohu plotu, tím se vymezí umístění sloupků, vyhloubí se díry a sloupky se zabetonují. Až beton zavadne, lze osazovat sloupky plotovými dílci. Jakmile se usadí poslední, je hotovo. Vyberte si betonový plot v dekoru štípaného kamene, cihliček nebo skládaného kamene, vymyslete si třeba dřevěné latě na ukončení, technici Kulkabex, s.r.o. vám kolem domu namontují plot přesně podle vašich požadavků.

Publikováno: 04. 08. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná