Vitamíny a minerály, které vám pomohou ustát dnešní dobu

Na podzim a v zimě na nás se snižující se teplotou útočí různé viry a bakterie. Mnoho lidí žilo dlouho v přesvědčení, že příčinou je nastydnutí. Dnes však už díky osvětě a informacím o Covid-19 víme, že se prostě virům při nižší teplotě lépe daří, a tak se mohou i nekontrolovaně šířit. Pojďte se podívat na dva přírodní produkty, které se inspirují tradiční lidovou medicínou i moderní vědou a pomohou nám na viry bohatý podzim hravěji ustát.

Dejte si česnek, který nesmrdí

Tato pro mnohé nevábně vonící rostlina je považována za velkého pomocníka proti chřipce, angíně i nachlazení. Pomáhá též při chronických onemocněních dýchacích cest a dutin. Chrání nás rovněž před trombózou. Obecně se o něm mluví jako o jednom z přírodních antibiotik. Jenomže jíst česnek se rovná společenskému vyloučení. A ani teď, když jsme často doma na home office, nebude partner z našeho česnekového odéru nadšen. Řešením je užívat česnek jako doplněk stravy v tabletách. Úspěšné česnekové tablety nabízí pod značkou ALLICOR česká společnost Naturvita. Nově už nejde jen o tablety s čistou česnekovou sušinou, ale i o další tři produkty, kombinované s užitečnými vitamíny. V nich najdete i vitamín C, D3 či minerál zinek, které jsou v dnešní době doporučovány jako podpůrné prostředky pro náš imunitní systém. Jde o produkty ALLICOR Forte, ALLICOR Speciál a ALLICOR Super. ALLICOR prodává Gigalékárna.

Stres se ještě stupňuje – udělejte s tím něco

Na stres si stěžujeme neustále a jen málokdo si uměl představit, že bude hůř. A je! Kvůli pandemické situaci se bojíme o práci, hroutí se nám podnikání, mnohdy i vztah z velké změny, kterou jsme neustáli. Ohrožena je naše krása a zdraví. Při stresu je v nebezpečí i náš imunitní systém. Rovněž v tomto případě se vyplatí podívat se na doplňky stravy. Naturvita nabízí doplněk stravy ANTISTRES na posílení imunitního systému. Obsahuje kozlík lékařský, vitánii snodárnou a rozchodnici růžovou. Tyto byliny zklidňují stres, pomáhají při fyzickém napětí i úzkosti, taktéž příznivě ovlivňují náš spánek. I produkt ANTISTRES koupíte výhodně na e-shopu Gigalekarna.cz. TIP: Stres negativně ovlivňuje i naše vlasy. Vyzkoušejte doplněk stravy Biosil.

Publikováno: 09. 11. 2020

Kategorie: Zdraví a fitness

Autor: Milena Novotná