Dovolená na Slovensku v hotelu Björnson Jasná - nejlepší volba v Nízkých Tatrách!

 Hledáte ideální místo pro zimní i letní dovolenou v Nízkých Tatrách? Pokud máte opravdu vysoké nároky, bude se vám zamlouvat Hotel Björnson Jasná! Tento útulný hotel se nachází v samotném srdci lyžařského střediska Jasná - Nízké Tatry a nabízí kombinaci pohodlného ubytování, krásných výhledů a široké škály aktivit pro celou rodinu.

Top dovolenka na Slovensku po celý rok

Ať už dáváte přednost lyžování a snowboardingu v zimě, nebo pěší turistice a cyklistice v létě, zaručeně si užijete hotel Liptov po celý rok. Nachází se hned vedle sjezdovek a lanovky, takže se na svahy dostanete během chvilky. V létě se zase můžete vydat na procházky po malebných turistických trasách nebo si užít cykloturistiku v krásném liptovském prostředí.

Útulné a dobře vybavené ubytování

Horský hotel Nízké Tatry nabízí ubytování v různých typech pokojů, takže si určitě vyberete ten ideální pro své potřeby. V nabídce najdete dvoulůžkové pokoje, prostorné rodinné pokoje i luxusní apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-Fi připojením.


Moderní wellness a skvělá kuchyně

Po náročném dni stráveném na horách si jistě rádi odpočinete v hotelovém wellness centru. Zda se necháte se hýčkat při masáží, užijete si horkou relaxaci v sauně, nebo se uvolníte ve vířivce, je jen na vás. V každém případě si naplno vychutnáte příjemnou atmosféru – a samozřejmě i skvělé jídlo. V hotelu se totiž nachází vyhlášená restaurace, kde si můžete vychutnat lahodné slovenské speciality a mezinárodní kuchyni.


Hotel Björnson Jasná je zkrátka ideální volbou pro každého, kdo hledá pohodlnou a cenově dostupnou dovolenou v Nízkých Tatrách. Přijďte si užít krásnou slovenskou přírodu, přátelskou atmosféru a širokou škálu aktivit, které vám Hotel Björnson Jasná nabízí.

Tipy:

  • Využijete-li některý z balíčků, které hotel nabízí, ušetříte peníze.
  • Nezapomeňte si s sebou vzít pohodlnou obuv a oblečení na procházky a túry.
  • Vychutnejte si místní speciality v hotelové restauraci.
  • Pokud cestujete v hlavní sezóně, rezervujte si ubytování v dostatečném předstihu.
  • Nevynechejte návštěvu wellness centra a dopřejte po náročném dni dokonalou relaxaci.

Publikováno: 20. 04. 2024

Kategorie: Cestování

Autor: Jakub Skalický