Buď tak trochu bastard. A pořiď si stylovou mikinu!

Když na vaší adresu někdo utrousí, že jste bastard, zřejmě tušíte, která bije. V současné době se slovíčko používá především k vyjádření rozhořčenosti nad tím, že se někdo zachoval podle. Zajímavá je skutečnost, že tak nejčastěji činí ženy. Původní význam je však úplně jiný. Jako bastard byl poněkud hanlivěji (avšak stále ne vulgárně) označován levoboček, tedy nemanželský syn šlechtického rodu. A pak jsou zde pohodlné mikiny značky Bastard. Proč byste ve vašem šatníku neměly chybět? Vybrali jsme pro vás tři super kousky.

Pulp Rabbits – Historky z klobouku

Pulp Fiction je kultovní klasika a je naprosto přirozené, že na ni vznikl nespočet parodií. Pulp Rabbits – Historiky z klobouku jsou ovšem ryze českou záležitostí. Bob a Bobek jako Travolta a Samuel L. Jackson, tomu prostě nelze odolat. Mikina s tímto potiskem je vážně boží. Asi jako čtvrtlibrák se sýrem.

Green Side aka zhulený Vader

Ať hodí kamenem ten, kdo si čas od času nedá čouda. Ale ať už marijáně holdujete, nebo se vám jen líbí ikonický konopný list, mikinu se stylizovaným Dartem Vaderem budete nosit raději než cokoliv jiného. Povedený motiv evokuje vzpomínku na minulou dekádu, kdy byly bling bling řetězy ještě v kurzu. Dnešní mladí netuší, o co přišli.

Kmotr z Řáholce

Nemusíte mít styky s podsvětím, abyste se zahalili to této pánské mikiny s potiskem. Stačí mít smysl pro humor a respekt pro Rumcajze nebo Vita Corleoneho. Kombinace dvou legendárních zločinců na jedné mikině, může být něco víc? Pokud se vám mikiny z bastardího e-shopu líbí, prohlédněte si i ostatní. Prodejce jich má v nabídce kopec. Z širokého spektra motivů si vybere opravdu každý... kdo má smysl pro humor a rád nosí pohodlné a kvalitní hadříky.

Publikováno: 22. 06. 2017

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná

Tagy: mikiny bastard | pánské mikiny s potiskem | pohodlné mikiny