Existuje mnoho důvodů, proč sáhnout po Apple Watch

Obsah článku:
  1. Sportování
  2. Kalendář
  3. Oprava
V současné době si každý muž může vybrat z celé řady takzvaných chytrých hodinek za relativně příjemné ceny, tak proč si zvolit zrovna ty ze stáje Apple? Důvodů, proč tak učinit, pár existuje.

Sportování

Pravidelný pohyb dnes mnoha mužům chybí, což je samozřejmě problém, jelikož valná část z nich kvůli tomu začíná nabírat na váze. A mít příliš mnoho kilogramů není zrovna zdravé. Zatímco většina žen se u nás snaží shazovat nadbytečnou váhu, jak se dá, mnozí pánové se k tomu moc nemají. Nicméně s hodinkami od Apple se to může změnit. Ne, že by snad za někoho dokázaly vykonávat nějaké pohyby, nicméně mohou je docela přesně monitorovat. Při běhu, jízdě na kole nebo třeba zvedání těžkých činek dochází k likvidaci určitého množství kalorií. Jen málokdo si však umí spočítat, kolik konkrétně ho daná činnost stála kalorií. Hodinky Apple tuto schopnost mají. Stejně tak umí přesně měřit tep a jejich součástí je i krokoměr.

Kalendář

Muži bývají docela často zapomnětliví, hlavně co se schůzek a různých výročí týče. Díky hodinkám Apple Watch však k takovýmto excesům už nemusí nikdy dojít. Součástí zařízení je totiž i přehledný kalendář, na kterém je možné si snadno nastavit upozornění i na několik schůzek během dne.

Oprava

Mnoho výrobců chytrých hodinek neposkytuje v našich zeměpisných šířkách dostatečně kvalitní servisní služby. Když se pak produkt po záruční lhůtě poškodí, zákazník je často nucen koupit si nový. To se ale s mnoha výrobky mající v logu nakousnuté jablko stát nemůže. A hodinky patří mezi ně. Když se poškodí třeba během nešetrné manipulace, případně něco selže bez zjevného přičinění kohokoliv, je nejlepší navštívit servis Apple Watch v Praze. Jistě, pro někoho to může být dost z ruky, nicméně vzhledem k tomu, že jde o prémiový produkt, jehož jemné technice nerozumí zdaleka každý, je vcelku pochopitelné, že opravy Apple Watch se neprovádí na každém rohu.

Publikováno: 25. 03. 2022

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná