Proč si pořídit právě bezdrátová sluchátka AirPods?

Svá první bezdrátová sluchátka společnost Apple vypustila na trh bezmála před pěti lety. Od té doby se toho přirozeně hodně změnilo a technologie pokročily. Každým rokem přicházejí další a další inovace, které nejeden uživatel bezdrátových sluchátek dozajista ocení. Od vydání první generace AirPods Pro jsme se mohli dočkat dalších a lépe vybavených modelů, jako jsou druhá generace AirPods, lepší verze Pro a sluchátka s označením Max. Shodou náhod nám letošní podzim nabídne představení dlouho očekávaných AirPods třetí generace. Kde budou jablečná sluchátka dále směřovat? To se snad brzy dozvíme. V následujících řádcích vám povíme něco o AirPods, a proč se vyplatí je pořídit. Tip: Sháníte nový kryt pro vaše sluchátka? Klasické i vtipné pouzdra a kryty pro Airpods najdete v e-shopu appleking.cz.

Nástup AirPods třetí generace

Pokud se bavíme o nejnovější verzi bezdrátových sluchátek, kterou společnost Apple brzy pošle do světa, můžeme se těšit na zajímavá vylepšení a samozřejmě velmi dobrý zvuk. Zážitek z poslechu hudby by měl být uspokojivý i pro skutečné fajnšmekry. Jaký nám Apple naservíruje design? Po vzhledové stránce se nové AirPody nebudou až tak lišit od svých předchůdců AirPods Pro bez silikonových špuntů. Především musíme počítat s tím, že ANC nebo režim propustnosti nebudou podporovány právě kvůli absenci špuntů. Nová generace těchto sluchátek však naoplátku poskytne lepší výdrž baterie, voděodolnost a bezdrátové pouzdro, ve kterém si bude možné kdykoliv sluchátka dobít. Těšit se také můžeme na o něco lepší zvuk, především u basů a hloubek.

Kolik nové AirPody budou stát?

Očekávává se, že částka, za kterou budou nejnovější bezdrátová sluchátka s logem nakousnutého jablka v prodeji, bude nastavená o trochu výš, než je tomu u AirPods Pro. Ovšem nějaké razantní změny na ceně bychom neměli zaznamenat.

Publikováno: 15. 10. 2021

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná