I váš obývací pokoj si zaslouží luxusní designovou sedací soupravu

Sedací souprava nemusí být pouze funkčním kusem nábytku, ale také designovým prvkem. Pokud si pořídíte kousek z in-ELIS CZ, rozhodně se jím stane. Tato firma od roku 2002 zaplňuje díru na trhu, dodává čalouněný nábytek, luxusní kožené sedací soupravy, křesla i látkové pohovky. S čalouněným nábytkem INELIS si vytvoříte obývací pokoj dle svých představ. V nabídce jsou německé luxusní sedačky, textilní soupravy i kožené sedací soupravy působící opravdu luxusně. Dejte sbohem nudným textilním sedačkám, jež objevíte ve většině českých domácností. Chtějte originalitu!

Neuvěřitelná Sherry od německé designérky

U INELIS najdete pouze pečlivě vybrané kousky, každý z nich má svůj příběh a každý je něčím výjimečný. Příkladem je kvalitní sedací souprava do tvaru písmene U s názvem Tampa. Skládá se z otomanu + prodloužené pohovky + 3 sedu a na svědomí ji má německá designérka Anke Reuter. Jelikož jde o exkluzivní kousek pro náročné zákazníky, lze si ho také upravit dle vašich představ. Na výběr jsou dva typy područek, zvolit si lze různé prošití a výšku nožiček v dřevěném či kovovém provedení. Sedací souprava Tampa získala ocenění GERMAN DESIGN AWARD – WINNER, což je nejvyšší ocenění, jejž může německý výrobek dostat.

Krásná a praktická Domino

Mezi rozkládací rohové sedací soupravy stojící za zvážení patří model Domino. Opět na nožičkách, opět kožený. Velkou výhodou této sedací soupravy však je, že se skládá z mnoha elementů, a tak si můžete seskládat tu svou třeba i do menšího bytu. Může mít zásuvku pro nabíjení chytrých zařízení, opěrák a sedák polohovatelný pouhým dotykem senzoru. Sedací soupravu lze pořídit i v provedení s potažením látkou. V nabídce INELIS je celá řada dalších výjimečných kousků. Stačí si jen vybrat, což upřímně nebude zrovna jednoduché.

Publikováno: 04. 03. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná