Elektrony? Zaručeně budou slušet i vašemu autu!

Většina motoristických fanoušků nese zimu velmi těžce. Na zamrzlých silnicích si musíme dávat velmi dobrý pozor, abychom nezpůsobili zranění sobě a dalším účastníkům provozu. Mnohdy je lepší zůstat doma, protože chování některých řidičů nezná mezí. Pokud se nemůžete dočkat, až sníh roztaje a vy vyleštíte vašeho plechového miláčka a vyrazíte do ulic, zabavte se nákupem letních pneu a slušivých elektronů. I váš vůz může vypadat ještě lépe.

Kde si elektrony pořídit?

Na internetu máte možnost levně koupit elektrony, neboli alu kola. Lité kola změní charakter vašeho vozu a navíc jsou lehčí, než běžné ocelové disky. Udělejte vašemu vozidlu radost a pořiďte mu stylové obutí, které mu budou všichni závidět. Obrovský výběr letních pneumatik najdete u specializovaného prodejce na aaaalu.cz, který zákaníkům usnadňuje hledání ideálních elektronů pomocí online aplikace - konfigurátor alu kol vám okamžitě odpoví na otázku, která jsou pro váš vůz ta pravá.

Proč je nyní vhodná doba pro nákup letních pneuatik?

Uvidíte, že to čas uteče jako voda a najedou bude povinnost zimního obutí ta tam. Nastane ten pravý čas na letní pneu, které na mnoho měsíců nesundáme. Pokud jsou vaše současné pneumatiky sjeté, neměli byste váhat a koupit si nové. Nebo snad chcete riskovat, že se vám kvůli sjetým gumám zvětší brzdná dráha a nedejbože někoho přejedete? Nyní - v době na konci sezóny, jsou letní pneumatiky k dostání za velmi výhodné ceny. Nepromeškejte skvělou příležitost, jak ušetřit! Na nákup univerzálních pneumatik raději ihned zapomeňte. Je to s nimi podobné, jako s univerzálními botami. S těmi vám bude v létě teplo a v zimě pocítíte chlad. Univerzální pneu nemají zdaleka tak dobré jízdní vlastnosti, jako ryze letní pneu. Při vyšších teplotách se chovají velmi nepřirozeně a zážitek z jízdy je nesrovnatelný.

Publikováno: 09. 09. 2020

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná