Inspirujte se muži, kteří umí chytře nakupovat. Ušetříte tisíce!

Bytostně nesnášíte nákupní centra, protože courání mezi regály považujete za zbytečnou ztrátu času? Pokud to pro vás byl hlavní důvod, proč začít nakupovat online, udělali jste dobře. Navíc se vám zřejmě podařilo ušetřit nemalou částku. Anebo ne? Naštěstí není všem dnům konec – přečtěte si, jak to dělají muži, kteří mají nakupování přes internet v malíku. Co byste řekli, na to, kdybyste mohli nakupovat tak, jak jste zvyklí, ale s tím rozdílem, že ušetříte nezanedbatelnou částku?

Slevy snad úplně na všechno

Nakupování přes internet je obvykle levnější samo o sobě. Ale nabízí se způsob, jak ušetřit ještě více: začněte používat slevové kupóny! Zřejmě jste si všimli, že naprostá většina e-shopů umožňuje v rámci nákupního procesu uplatnění slevy. Jednoduše vepíšete do příslušného pole slevový kód a od konečné ceny se odečte sleva. Jednoduché jako facka. Otázka však zní – kde slevové kódy získat? Odpověď známe. Poohlédněte se po nich na portálu Slevovykupon.net. Největší server se slevovými kupóny a akčními nabídkami na českém internetu aktuálně nabízí přes 1200 slevových kódů a snad všechny aktuální akční letáky. To vše od více než 12 tisíc e-shopů napříč všemi kategoriemi zboží. Hodit se vám mohou hodit stovky tipů na e-shopy rozesílající vzorky zdarma a probíhající soutěže.

Jak na to?

Nakupování se slevou je snadné. Na serveru Slevovykupon.net si najdete svého oblíbeného prodejce, případně vyberete e-shop podle toho, jaké zboží se chystáte nakoupit. Prokliknete se do něj přes odkaz a pak už jen pomocí ctrl+v vložíte kód do příslušného pole v jedné z finálních fází nakupu.

Kolik můžete ušetřit?

Čím více zboží a služeb se slevovými kupóny zakoupíte, tím více ušetříte. Výše slev se pohybuje až v desítkách procent, ale některé e-shopy nabízí i jiné benefity – například poštovné zdarma apod. Z dlouhodobého hlediska však můžete ušetřit třeba desítky tisíc korun. Jestli si za ušetřené peníze zajedete na dovolenou, nebo pořídíte nová alu kola, je na vás.

Publikováno: 06. 12. 2018

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná

Tagy: nakupování se slevou | slevové kupóny | výhodné nakupování