Jak objednat řemeslníka levně? Známe jedno místo

Řemeslníků je velké množství, konkurence je tedy velká. Pro zákazníka to znamená jediné – zajímavější ceny a podmínky. Kde tedy najít levného řemeslníka? Hledat, porovnávat, znovu hledat. Snaha o nalezení spolehlivého řemeslníka bývá mnohdy klikatá a obtížná. Zvlášť v době, kdy je trh přesycený. V době, kdy na každém rohu naleznete někoho šikovného. Co kdybychom vám ale řekli, že existuje místo, kde si ten pravý řemeslník najde právě vás?

Opravy v domácnosti na dosah

Ne, není pohádka. Na platformě Vyřešmito.cz naleznete stovky řemeslníků z Prahy a přilehlého okolí, kteří se postarají o všechny vaše problémy. Je libo oprava sprchového koutu? Stačí se domluvit na čase a hodinový manžel tento problém vyřeší. To samé platí i v případě, že se potýkáte s ucpaným odpadem a požadujete vyčištění odpadu. Drobné opravy v domácnosti jsou samozřejmostí. Stále existuje i podstatné množství lidí, které nedají dopustit na svoje staré oblečení. Přece jen se říká, že kvalita výrobků výrazně klesá. Zejména těch z dovozu. V případě, že si chcete nechat opravit některý ze starších modelů, dobře poslouží sekce opravy oděvů. Úprava oděvů je vhodná i pro ty, kteří mají k dispozici nové a nepoškozené kousky, ale jen je potřebují přizpůsobit svojí postavě.

Jak objednat šikulu?

Portál Vyřešmito.cz nabízí dvojí rozhraní. Jedno využijí šikulové, kteří chtějí začít vydělávat a získávat nové zakázky, to druhé zase zájemci o služby. Těm tento portál nabízí jednoduchý a takřka bezstarostný výběr zájemců o realizaci zadané zakázky.

Co k nalezení vhodného řemeslníka budete muset udělat? Stačí:

  • projít registrací,
  • zadat zakázku,
  • odeslat zadání.
Na základě této poptávky systém Vyřešmito odešle zadání šikulům z vašeho okolí. Ti vám následně budou moci posílat nabídky. Z těchto nabídek si poté vyberete tu nejlepší, po splnění úkolu šikulovi na místě uhradíte dohodnutou odměnu a ohodnotíte jeho práci v systému. Je to jednoduché a rychlé.

Publikováno: 30. 03. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná