Na které ruce nosit pánský náramek?

Vkus a styl muže vám o něm prozradí mnoho informací ještě dříve, než s ním začnete mluvit. To, že pánské náramky (kožené pánské náramky, korálové pánské náramky, textilní pánské náramky) dodají každému chlapovi pořádný sexappeal, má hned několik důvodů. Zajímá vás, které to jsou? Pak pokračujte ve čtení.

Pánské náramky - trendy záležitost

Když zahlédnete na chlapské ruce ruce pánský náramek z e-shopu levsalonu.cz, je pravděpodobné, že mužovo oblékání nekončí výběrem riflí a trička. Je jasné, že si potrpí na kvalitní doplňky, které hned na první pohled upoutají.

Pánské náramky jsou praktické a elegantní

Kožené pánské náramky, pánské náramky s korálky i pánské náramky z textilie jsou trendem, které si našly ve společnosti odezvu také kvůli své praktičnosti a elegantnosti.

Pánské náramky s puncem kvality

Pánské náramky z internetového obchodu levsalonu.cz si nesou punc kvality. Pokud si některý z nich muž pořídí, vydá se na zlatou střední cestu s utrácením peněz za svou vizáž. Vypadat s nimi bude nejen skvěle, ale i důvěryhodně. Pánské náramky z kůže, korálové pánské náramky i textilní pánské náramky ze jmenovaného e-shopu jsou zajímavé svými tvary a kombinacemi barev, takže si vybere každý.

Pánské náramky - originální dárky

Dopřejte svému příteli či manželovi pánský náramek, kterým upoutá už z dálky. Podpořte jeho charisma a styl! Originální pánské náramky (kožené pánské náramky, pánské náramky z textilie, pánské náramky s korálky) vybírejte v e-shopu levsalonu.cz.

Na které ruce nosit pánský náramek?

Neexistují žádná pravidla, která by určovala, na kterém zápěstí nosit pánský náramek. Jde o pouze o vlastní preference. Dávejte však pozor, aby vám náramek nepřekážel během práce. To znamená, že byste kožený pánský náramek, korálový pánský náramek ani textilní pánský náramek neměli nosit na své dominantní ruce.

Publikováno: 11. 06. 2020

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná