Tip na originální dárek pro partnerku: Ručně malovaný portrét domácího mazlíčka

Blíží se Valentýn, svátek všech zamilovaných, a vy stále netušíte, jaký dárek vybrat, aby vaši partnerku opravdu oslnil? Na internetu bezpochyby naleznete nespočet tipů na dárek ke svátku, narozeninám nebo k výročí, ovšem ne každý je originální a kouzelný, jako právě tento. Ručně malovaný obrázek vašeho čtyřnohého mazlíčka o formátu 40 x 40 cm, totiž může být romantický a originální dárek právě pro vaši přítelkyni. Kde takový dárek sehnat? Ručně malované obrazy vznikají pod rukama výtvarnice Barbory Cirklové. V tomto článku vám poradíme, jak si obraz objednat.

Co je zapotřebí k vytvoření portrétu?

Aby mohly originální portréty zvířat vzniknout, jsou zapotřebí kvalitní fotografie. Máte také možnost zaslat vícero fotografií, kdy výtvarnice vybere ty, které jsou atraktivní a ideální pro její tvorbu. Nutno podotknout, že fotografie musí být dostatečně kvalitní a také dost ostrá, aby vynikly veškeré detaily, jako například srst či fousky. Velikost fotografie nijak neupravujte.

Fotografie můžete zasílat přes email na cirklova.b@gmail.com, ovšem pokud je soubor moc velký, lze využít služby leteckaposta.cz nebo uschovna.cz.

O tom, jak tvorba Barbory Cirklové vypadá, se můžete přesvědčit na Báry blogu, kde mimochodem najdete i spoustu skvělého čtení o tom, co nadanou autorku zajímá.

Jakým způsobem je obraz namalován?

Výtvarnice portrét namaluje pomocí akrylových barev na bavlněné plátno. Jak už jsme výše zmínili, formát obrazu je 40 x 40 cm. Můžete doplnit, jaké barvy byste raději vynechali, nebo naopak, které chcete vyzdvihnout. Portrét by měl zdobit váš interiér, a proto vezměte v potaz také vybavení místnosti, aby obraz na stěně ladil. Jak dlouho budete na obraz čekat? Výtvarnice uvádí, že obraz trvá namalovat zhruba jeden až dva měsíce.

Jak portrét objednat?

Obraz si můžete objednat na eshopu, posléze budete kontaktováni na údaje, které jste zadali do vyplňovacího formuláře. Navíc poštovné i balné je zcela zdarma.  

Publikováno: 02. 02. 2021 / Aktualizováno: 13. 02. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná