Půjčovna detektoru kovů vám pomůže najít ztracený poklad

Určitě jste někdy v novinách nebo na internetu slyšeli o neznámém hledači pokladů, který na své zahradě objevil několik set let zapomenuté mince. Chtěli byste zažít něco podobného? Pak si v půjčovně detektorů kovů pronajměte za pár korun kvalitního pomocníka, jehož prostřednictvím prošmejdíte každý centimetr své zahrady.

Co můžete detektorem najít?

I ty nejlevnější modely detektorů kovů dokážou poměrně slušně lokalizovat kovové trubky, vodiče pod proudem a další drobné kovové předměty. Hledat ztracené klíče nebo šperky je jako hledání jehly v kupce sena. Bez kvalitního detektoru kovů byste neměli sebemenší šanci je najít. Obecně lze s tímto přístrojem najít jakékoliv kovové předměty jak pod zemí, tak i ve zdivu, a to v hloubce několika desítek centimetrů v závislosti na výkonnosti daného detektoru.

Jak složité je ovládat detektor kovů?

Detektor kovů půjčovna má ve své nabídce pouze prověřené a snadno ovladatelné detektory. Práce s nimi je velice jednoduchá, takže ji bez větších problémů zvládne každý z vás. Přístroj je osazený velkým přehledným displejem, na němž se zobrazují elektromagnetické vodivosti jednotlivých kovů. Díky tomu můžete snadněji rozpoznat, jaký kov jste pravděpodobně našli a zda má vůbec cenu vytahovat lopatku a kopat. Samozřejmostí je nastavení různých signalizací pro různé druhy kovů.

Kolik stojí půjčení detektoru kovů?

Cenovka je pro některé z vás tím nejdůležitějším parametrem. V tomto ohledu se ale nemusíte ničeho obávat. Detektor kovů půjčovna nemá nijak likvidační ceny, ba naopak. Pronájem přístroje na jeden den se pohybuje okolo 400 korun českých, avšak pokud si jej půjčíte na celý víkend, mnohonásobně ušetříte. Za třídenní pronájem si půjčovna účtuje 800 Kč, což rozhodně není špatné. Nechcete se už trápit se ztracenými klíči nebo s dráty ve zdi? Kvalitní detektor kovů vám vytrhne trn z paty!

Publikováno: 05. 09. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná