Půjčovna detektoru kovů vám pomůže najít ztracený poklad

Určitě jste někdy v novinách nebo na internetu slyšeli o neznámém hledači pokladů, který na své zahradě objevil několik set let zapomenuté mince. Chtěli byste zažít něco podobného? Pak si v půjčovně detektorů kovů pronajměte za pár korun kvalitního pomocníka, jehož prostřednictvím prošmejdíte každý centimetr své zahrady.

id=

id="jak-slozite-je-ovladat-detektor-kovu">Jak složité je ovládat detektor kovů?
Detektor kovů půjčovna má ve své nabídce pouze prověřené a snadno ovladatelné detektory. Práce s nimi je velice jednoduchá, takže ji bez větších problémů zvládne každý z vás. Přístroj je osazený velkým přehledným displejem, na němž se zobrazují elektromagnetické vodivosti jednotlivých kovů. Díky tomu můžete snadněji rozpoznat, jaký kov jste pravděpodobně našli a zda má vůbec cenu vytahovat lopatku a kopat. Samozřejmostí je nastavení různých signalizací pro různé druhy kovů.

Cenovka je pro některé z vás tím nejdůležitějším parametrem. V tomto ohledu se ale nemusíte ničeho obávat. Detektor kovů půjčovna nemá nijak likvidační ceny, ba naopak. Pronájem přístroje na jeden den se pohybuje okolo 400 korun českých, avšak pokud si jej půjčíte na celý víkend, mnohonásobně ušetříte. Za třídenní pronájem si půjčovna účtuje 800 Kč, což rozhodně není špatné.

Publikováno: 05. 09. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná