Renovace světlometů pro bezpečnou jízdu na silnici

Světlomety jsou výrazným prvkem na Vašem automobilu, který plní funkci technickou i estetickou. Jinak se jim také říká světla potkávací nebo dálková, která postupem času procházejí vývojem. Skleněné světlomety postupně z trhu vymizely a nahradily je světlomety polykarbonátové. Tyto moderní kryty však časem zakalí a zežloutnou. Důležité je proto pravidelně navštěvovat autoservis, který si hravě poradí s renovací světlometů.

Zamezte zežloutnutí a zmatnění světlometů na Vašem vozidle

Plastové kryty světlometů časem zežloutnou kvůli působení UV záření. Od kamínků ze silnic či od drobných částeček prachu se zase na povrchu světlometů objeví mechanická poškození. Vlivem chemického posypu silnic či působením kyselých dešťů se povrch stává matný a světlomety mohou začít působit zašle a méně účinně. Kvůli špatnému stavu světlometů můžeme především za tmy ohrožovat sebe, ale rovněž auto jedoucí v protisměru. Na kontrole STK bychom také moc neuspěli, jelikož konstrukce či funkčnost světlometů podléhají předpisům Evropské hospodářské komise. Místo drahé výměny plastových krytů však můžete využít službu renovace světlometů v autoservisu Motogart Praha.

Renovace světlometů od autoservisu Motogart Praha za ty nejlepší ceny

Proces renovace světlometů navrátí Vaším dálkovým světlům viditelnost, lepší svícení a celkový estetický vzhled. Renovace světlometů se týká broušení, leštění a následné nanesení ochranné keramické vrstvy. V autoservisu Motogart Praha se o renovaci světlometů postarají profesionální a odborně vyškolení automechanici za použití těch nejmodernějších technických vybavení. Cena renovace světlometů a jeho vyleštění se přitom pohybuje pouze od 750 Kč za světlomet včetně DPH. Navštivte autoservis Motogart Praha a využijte také jejich servis plnění klimatizací nebo 3D geometrie kol.

Publikováno: 11. 03. 2022 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná