Veterinární klinika, která se postará o vašeho mazlíčka

Stejně jako dospělý člověk potřebuje praktického lékaře, malá ratolest pediatra, zvířecí mazlíček zase veterináře. Pokud je pes, respektive kočka příliš akční, skáče přes různé překážky, není vyloučeno, že si neublíží. V takovém případě pak na scénu přichází lékařský obor zabývající se diagnostikou, prevencí a léčbou poruch pohybového aparátu. Jedná se o ortopedii. Víte, na koho se obrátit, pokud jde o veterinární ortopedii? V následujících řádcích vám to prozradíme. V minulosti něco jako veterinární ortopedie Praha nebylo rozšířené, ovšem v současné době se jedná o dynamicky a rychle se rozvíjející oblast ve veterinární medicíně. Specializuje se na onemocnění kloubů, kostí, svalů, vazů, ale i šlach. Určitá plemena psů na klouby a kosti prostě trpí, a proto potřebují i specialistu, jenž jim od bolesti uleví, a tím je právě veterinární ortoped.

Postupy léčby se neustále zlepšují

I veterinární medicína se neustále rozvíjí, technologie se inovují, postupy zdokonalují, přístroje vylepšují. Veterinář dokáže na klinice zvládnout i náročnější operace, a poté poskytnout vskutku kvalitní pooperační péči. Stačí se pouze obrátit na tu správnou kliniku, která v tomto ohledu vyniká. Jestliže je ve vašem hledáčku veterinární chirurgie Praha, obraťte se na kliniku Metropolevet, která se nachází v Praze 9 na ulici Chlumecká.

Klinika s moderním vybavením

Budete překvapeni, jak je veterinární klinika vybavená. Disponuje různými přístroji, jako je například přetlakový systém výměny vzduchu na operačním sále s filtrem HEPA. Znamená to tedy, že v prostoru nejsou vzdušné částice větší 0,3 mikrometrů. Dále má ve vybavení digitalizaci rentgenových snímků a pneumatické nástroje. Při každém zákroku jsou monitorovány životní funkce zvířete. Spokojenost mazlíčků a jejich majitelů je vždy na prvním místě.

Publikováno: 21. 03. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná