Móda a styl

7 důvodů proč mít pánské tričko s potiskem na vaši rozlučku

Svatba se blíží. Je to super den, jasně, ale přece jen… svoboda dostane knockout, to je fakt. Proto je před svatbou čas na poslední pořádný mejdan, na rozlučkovou párty. Užijte si poslední chvilky na svobodě. 

1. Ať vás poznají

Dnešek patří vám a vašim kámošům. Vyjádří to motivy jako GAME OVER PARTY – ŽENICH, GROOM’S CREW nebo GAME OVER – START MULTIPLAYER. Každý nápis doplňují trefné a originální, správně chlapské motivy.

2. Aby se vědělo, že to bude pořádná pařba

Před svatbou je čas na to se pořádně zbourat. Udělejte si pořádný zážitek, s potisky jako SO WE’RE GETTING DRUNK nebo Beer Drinking Team každý pochopí, že nejde o abstinentskou rozlučku, ale o mejdan století.

3. Aby se vědělo, že sranda končí

Potisky jako GAME OVER signalizují vaši transformaci z chlapce v muže, manžela a třeba i otce.

4. Zpříjemní, pobaví

Jsou originální, jsou vtipná a zaručí, že vás poznají, ať jste ženich, nebo svědek. Ukažte světu, jak moc pro vás ten den znamená.

5. Vzpomínka, kterou alkohol neskryje… snad

Svatební alba, prstýnky, nahrávky, fotky… vzpomínek na svatbu je hrozně moc. Ale co vzpomínky na rozlučku? Těch je méně. A občas vyletí alkoholovým oknem. S pánským tričkem na rozlučku si na ten veselý den vzpomenete i za hodně dlouhou dobu.

6. Kámoši navždy

Pánské tričko na rozlučku, to není dress code, který je jen o parádě. Je to o sounáležitosti, o kamarádství, o bratrstvu, které nepojí krevní pouto, ale společné zážitky, vzpomínky, radosti i strasti. Buďte jako jeden muž.

7. Originalita, kvalita a vaše radost

Naše pánská trička na rozlučku nejsou nejlevnější. Cena však odpovídá kvalitě, a za tou si rozhodně stojíme.

Zvládneme cokoliv

Na přání natiskneme jakýkoliv motiv na jakékoliv tričko. Napište nám na info@bezvatriko.cz a připravte se na rozlučku! Zvládneme každou barvu a každý motiv.