Bydlení

Jak se ochladit? Pořiďte si klasickou nebo mobilní klimatizaci!

Když je teplo, chcete mít zimu a když je zima, chcete mít teplo? Tak přesně pro vás je vhodná klimatizace. V létě vás příjemně ochladí a některé klimatizace vás ještě navíc zahřejí v zimě.

Klimatizace udrží v místnosti ideální teplotu, která bude příjemná jak pro odpočinek doma, tak i pro práci v zaměstnání. Klimatizace zlepší kvalitu vzduchu v místnosti, a proto je vhodná pro alergiky, astmatiky i pro pacienty s chronickým onemocněním. Součástí klimatizace jsou antibakteriální filtry vzduchu, které odstraňují bakterie, prach, alergeny a zápach. Ovládat klimatizaci se naučí každý. Můžete se těšit na jednoduché ovládání.

Dnešní klimatizace se rychle adaptují a jsou tedy schopné velice rychle reagovat na změnu teploty. Díky invertované technologii je zajištěna plynulá regulace výkonu klimatizace. Výsledkem je velké snížení spotřeby elektrické energie až o 30% a podstatné snížení hluku z provozu klimatizace. Pokud si koupíte klimatizaci, která využívá tepelné čerpadlo, můžete ji použít i k lokálnímu vytápění od jara do podzimu a na zimu si zprovozníte celou topnou soustavu.

Tip: Jak vám pomůže klimatizace upravit vzduch v místnosti?

Pryč jsou doby, kdy klimatizace vypadaly jako robustní plechové krabice. Dnes si mezi nimi můžete najít i designové kousky – poohlédněte se po nich u specializovaného prodejce https://klimatizace.zde.cz/.

V nabídce najdete splitové i mobilní klimatizace SAKURA, REMKO, SINCLAIR, REFREDO a další.

Prodejte eprofi.cz s.r.o. zároveň nabízí široké spektrum další techniky a zařízení pro domácnost i profi využití. Mimo jiné například vibrační pěchy a desky, elektrocentrály, mobilní topidla, odvlhčovače a vibrátory betonu.