Tipy

Dejte si pod stromeček společný dárek… Pořádnou porci adrenalinu!

Je to zase tady. Vánoce jsou skoro za dveřmi, v obchodech se pomalu objevují čokoládové figurky a vám už zase hlavou běží, čím asi obdarujete všechny blízké. Dali jste si letos předsevzetí, že tentokrát to doopravdy nenecháte na poslední chvíli? Pak je přímo vám určen tento tip na skvělý dárek, z nějž budete vlastně profitovat i vy.

Se svou drahou polovičkou se můžete dohodnout na tom, že si dáte nějaký společný větší dárek. Ono je to možná lepší než se obdarovávat zbytečnostmi. Raději se složte a pořiďte si například víkendový pobyt nebo nějaký jiný zážitek. Zájem o zážitkové dárky v poslední době stoupá a není divu. Nepráší se na ně a zanechávají ve vás hluboké emoce. Možností je samozřejmě spousta od čokoládových masáží přes kurzy středomořské kuchyně až třeba po letecké zážitky. Nelákalo by vás vydat se do oblak?

Pro neodvážlivé se hodí třeba let balonem

Muži bývají adrenalinovým zážitkům otevřenější, nicméně pokud víte, že vaše drahá má strach z výšek, nedělejte si naděje, že s vámi absolvuje tandemový seskok. Na romantický let balonem byste ji ale nalákat mohli. Prolétnout se nad rodným krajem při západu či východu slunce je nezapomenutelný zážitek.

Jste-li akční pár, užijete si seskok

Jestli jste oba milovníci adrenalinových zážitků nebo sportu, určitě sáhněte po seskoku padákem. Počáteční strach je normální, jen ho musíte překonat. Většina lidí, kteří někdy skočí, si zkušenost touží později zopakovat. Ten pocit, kdy letíte dolů, se nedá s ničím srovnat. Při málokteré jiné činnosti si užijete takovou volnost. Věřte, že takový zážitek by jen posílil váš vztah. Všechno, do čeho půjdete společně, vám může jedině prospět.

A pokud se obáváte, že vaše přítelkyně na oblačné zážitky zrovna moc není, prostě se před ní zmiňte o Leteckezazitky.cz a doufejte, že je dost všímavá, aby ji napadlo vám něco takového pořídit.

Poslat komentář