Auto/moto

Elektrokolo je skvělým nástrojem dopravy v přeplněných městech. Jakou značku nesmíte přehlédnout?

V posledních letech neustále roste popularita alternativních dopravních prostředků, které vás pohodlně provedou zatíženým městským provozem a v případě potřeby si je odnesete i v ruce. Není se čemu divit, protože se jedná o levný, jednoduchý a extrémně pohyblivý způsob, jak se dostat z bodu A do bodu B. Plánujete koupi e-biku?

Vsaďte na ověřenou německou výrobu

Neuvěřitelný boom, který zažívají v poslední době elektrokola, spustil lavinu konkurenčních bojů mezi jejich výrobci. Pořídit se tedy dá opravdu velké množství značek různých kvalit, provedení, materiálů i vlastností. Dá se ovšem bezpečně říct, že pro jedince shánějící spolehlivost i styl v jednom je tu elektrokolo od výrobce RUFF CYCLES. Každý e-bike od této společnosti je ručně vyráběný, přičemž je u něj dbáno na nejvyšší kvalitu.

V současnosti přichází ve třech různých modelových řadách, které v sobě mají výbavu od firmy Bosch. Vybírat si tak lze z řady BIGGIE, The RUFFIAN a LILBUDDY. Každá z těchto variant je vyráběna v jiném stylu, takže si na své přijdou vážně všichni.

Například oblíbená kola LILBUDDY jsou designována ve stylu klasických BMX ze sedmdesátých let. Je tedy jasné, že se jedná o produkty spíše pro mladší a dravé jedince, jejichž cílem je užívání si s kamarády. Pestrá paleta barevných kombinací a příslušenství přímo vybízí k originalitě.

Kde pořídit RUFF CYCLES?

V České republice existuje výhradní dodavatel zmíněného zboží, jenž se nachází na internetových stránkách bluetouch.cz. Určitě se na dané webovky podívejte, protože pohled na elektrokola od probíraného výrobce vás vážně nadchne. Pokud tedy přemýšlíte o pořízení stylového, spolehlivého a rychlého dopravního prostředku, vsaďte na ověřenou německou výrobu.