Jednorázová elektronická cigareta ELF BAR 600: Znáte ji?

Elektronické cigarety rozdělujeme do dvou skupin – jednorázové a opakovaně použitelné. U opakovaně použitelných e-cigaretách, může některým uživatelům vadit především nutnost dolévání e-liquidu, pravidelná výměna žhavící hlavy a čištění. Avšak poskytují uživateli mnohem větší volnost, co se týče výběru příchutí a sil nikotinu.

Kdežto v případě jednorázové cigarety se těmto povinnostem jednoduše vyhnete, ale na druhou stranu máte k dispozici pouze omezený výběr příchutí. Vybrat si můžete hned několik skvělých příchutí s obsahem nikotinu 2%. Jednorázová cigareta je díky nízkému obsahu nikotinu vhodná pro kuřáky, kteří chtějí s kouřením jednou pro vždy skoncovat. Ovšem hodí se i pro občasný vaping.

Nebaví vás péče o e-cigaretu?

Jste milovník elektronických cigaret, ale už vás nebaví se neustále starat o vaše zařízení? V tom případě je jednorázová cigareta tím nejlepším řešením. Již nemusíte řešit, zda máte dostatek liquidu, nebo jestli žhavící hlava náhodou není přepálená. ELF BAR 600 vám nabízí 600+ potáhnutí a jakmile jich dovršíte, stačí cigaretu jednoduše vyhodit do odpadu s elektronikou.


Chcete vaping pouze vyzkoušet?

Zvažujete, jak přestat s klasickým kouřením, nebo jen chcete vyzkoušet jednorázovou cigaretu pro občasný vaping? Obecně se uvádí, že elektronické cigarety jsou oproti těm klasickým menší „zlo“. To především kvůli množství karcinogenních látek, které se v běžných cigaretách uvolňují při kouření. Navíc je jednorázová cigareta vhodná i pro začátečníky s vapingem.

Vapujte okamžitě

Jedním z hlavních důvodů, proč jednorázové cigarety zažívají v posledních letech velký „boom“ je jednoduchost použití. Ve vybraném obchodě či trafice, kde cigaretu zakoupíte již stačí jen rozbalit a užít si 600+ potahů oblíbené příchuti. Více informací najdete na stránkách Elfbar.

Publikováno: 25. 01. 2023

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná