Kvalitní ultrazvukové čističky čistí i tam, kde to jinak nejde

V mnoha odvětvích a provozech je nutné pečlivé čištění, které však není možné ručně, s abrazivními prostředky, ani chemicky. Řešením je čištění ultrazvukem. Právě tady je místo pro čističky ultrazvukové – čištění jemných mechanik, elektroniky, v přesném strojírenství, hodinářství, klenotnictví, potravinářství, ve zdravotnictví, v automobilovém i ve vojenském průmyslu. V těchto oborech je nutné velice pečlivé čištění mnohdy drobných částí i nedostupných míst. Díky ultrazvukové čisticí technologii je možné vyčistit i jinak nedostupná místa a výrazně zrychlit čištění i u velice tvarově složitých předmětů. V procesu čištění lze přitom používat zcela netoxické a biologicky odbouratelné čističe i vodní roztoky.

Prodej, montáž a servis ultrazvukových čističek nabízí ELMIK

Společnost ELMIK nabízí kvalitní ultrazvukové čističky a specializuje se nejen na jejich prodej. Dokáže každému zákazníkovi navrhnout řešení na míru, včetně používaných čisticích prostředků. Zařízení u zákazníka namontuje, zprovozní a následně též v případě potřeby servisuje.

Malé i velkokapacitní ultrazvukové čističky

ELMIK montuje laboratorní ultrazvukové čističky pro využití u čištění malých předmětů v laboratořích, v klenotnictvích či v optikách, průmyslové ultrazvukové čističky pro autoservisy a průmyslové provozy, též automatické ultrazvukové čisticí linky pro použití ve strojírenství, automotive, v elektrotechnice, sklářství, či při výrobě šperků a bižuterie. Nechybí ani průmyslové vany – malé i velkokapacitní, které jsou součástí celkového procesu čištění a doplňují ultrazvukové čištění například o oplach dílů, pasivaci povrchů či sušení. Velkokapacitní vany slouží například pro čištění po strojním obrábění, při renovacích, k čištění filtrů i vstřikovacích forem. Velkokapacitní vany nabízí v jednom prostoru všechny čisticí procesy, včetně ultrazvukového čištění.

Publikováno: 24. 11. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná