Promyšlené způsoby, jak zajistit, aby se muž cítil milovaný

Muž, žena a dítě. Láska

Láska je úspěšná, když je opětovaná. Muži mají rádi afirmace stejně jako ženy Možná to nevyjadřují otevřeně, ale každý potřebuje cítit, že je milován a oceňován na hlubší úrovni.

Jak zařídit, aby se muž cítil milovaný?

1. Složte mu komplimenty

Po celá léta se lidé tak soustředili na projevování lásky a skládání komplimentů ženám, že zapomněli, že i muži oceňují komplimenty.

Ukažte svému muži, jak moc vám na něm záleží, tím, že mu vyslovíte upřímný kompliment. Všímejte si drobných detailů, například toho, jak se obléká nebo jak voní. Promluvte si s ním a dejte mu najevo, že vypadá přitažlivě, když nosí bílé tričko a šedé tepláky.

Uznávejte jeho tvrdou práci při přípravě, kdykoli jdete ven na pochůzku nebo na rande.

Když se vrátí s novým účesem, řekněte mu, že vypadá velmi atraktivně. Můžete jít ještě o krok dál a políbit ho na čelo.

2. Podpořte ho

Pro každý vztah je zásadní mít podporu. Váš partner potřebuje vaši podporu stejně jako vy jeho. To se netýká pouze záležitostí, které se týkají vás obou, jako je vaše kariéra. Měli byste také vyjádřit podporu jeho osobním zájmům a aktivitám.

Člověk se cítí hrdý a milovaný, když ví, že si někdo uvědomuje jeho úsilí a chce pro něj to nejlepší.

Svoji podporu můžete projevit několika způsoby Pokud můžete něčím přispět k dosažení jeho cílů, udělejte to. Pokud se cítí přetížený a chystá se to vzdát, vyslechněte ho a buďte mu emocionální oporou.

3 Dejte mu najevo, že je pro vás prioritou

Život může být zahlcený náročnými pracovními a rodinnými povinnostmi, ale nenechte se pohltit jinými záležitostmi natolik, abyste zanedbávali osobu, se kterou chcete strávit zbytek života.

Dokažte mu, že je ve vašem životě důležitý, a věnujte mu kvalitní čas. Snažte se odpoutat od každodenních starostí a prožijte s ním klidné a smysluplné chvíle.

4. Podpořte jeho čas o samotě

Může to být obtížné, ale je to velmi důležité. Psychologové uvádějí, že čas strávený o samotě je prospěšný z mnoha důvodů a každý ho potřebuje.

Nenuťte svého přítele, aby obětoval své zájmy a koníčky jen kvůli vám. Pokud ho baví pracovat na motorce, nenuťte ho, aby ji opustil a trávil s vámi čas v obývacím pokoji. Pokud ho baví hrát videohry s kamarády z vysoké školy, nenuťte ho, aby se toho vzdal. Pokud rád ráno medituje, vyjádřete mu podporu.

To je výhodné pro vás oba, protože po skončení bude mít lepší náladu.

Pokud jeho čas o samotě nezpůsobuje rozkol mezi vámi, dovolte mu, aby si ho užil. Využijte tento čas k tomu, abyste se věnovali činnostem, které vás baví, například pletení, kreslení, čtení knih nebo učení se novému koníčku.

5. Naslouchejte mu

Poslouchejte svého partnera, když se snaží vést rozhovor. Telefony nás rozptylují natolik, že nevěnujeme pozornost lidem ve svém okolí. Odložte telefon a věnujte jim stejnou pozornost, jakou byste chtěli od nich.

6. Dejte mu dárek

Muži, stejně jako ženy, rádi přijímají dárky. Překvapte svého partnera občas nějakým dárkem! Nemusíte kvůli tomu vybírat peníze, existuje spousta cenově dostupných a přitom promyšlených dárků pro muže. Pořiďte mu něco pěkného a věnujte mu to zvláštním způsobem!

7. Oceňte jeho snahu

Je důležité dát svému příteli najevo, že si uvědomujete a jste mu vděčná za vše, co pro vás dělá. Patří sem i věci, které nejsou zásadní, jako je oprava plotu, sekání trávníku nebo oprava netěsnícího potrubí. Nezapomeňte mu poděkovat za tyto drobné i větší úkoly.

Bude spokojenější a uvědomí si, že jeho práce nepřijde nazmar.

8. Buďte láskyplní

Potřebují muži náhodné polibky? Ano, potřebují Mají rádi dlouhá a láskyplná objetí? Rozhodně

Projevte partnerovi náklonnost a dejte mu najevo, že se těšíte z jeho společnosti. Držte je za ruku při klidné večerní procházce po okolí. Vyjádřete svou lásku a touhu po nich Přitulte se k nim

K tomu, aby člověk ukázal, že je milován, není třeba mnoho a utrácení peněz rozhodně není nutné. Slova a společně strávený čas mohou být důkazem lásky.

Publikováno: 07. 02. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Milena Novotná

Tagy: muž | láska