5 důvodů, proč si zamilujete karavaning

Způsobů, jak se ubytovat na dovolené, je spousta. Můžete se plácnout přes kapsu a zaplatit si luxusní hotel, uskromnit se a spokojit se s obyčejnou ubytovnou, poznávat nové lidi přes Couchsurfing nebo Airbnb nebo třeba přespávat ve stanu. Skvělou alternativou je karavan. Oproti stanu je pohodlnější, ale stále jste s ním volní jako ptáci. Kdykoliv během dovolené máte možnost se přemístit a poznávat nová zákoutí. Jestli jste ještě karavaning nezkoušeli, přečtěte si našich pět důvodů, proč byste určitě měli.

1. Karavaning vám dává volnost

Cestu s karavanem nemusíte dopředu nijak plánovat, pokud nechcete. Stačí se sbalit, vyrazit na cestu a jet, kam vás zrovna osud zavede. Když se vám bude někde líbit, zastavíte, když vás místo omrzí, kdykoli se přemístíte dál. Putovat můžete úplně celou dovolenou, nic vás neváže k jednomu konkrétnímu místu.

2. Ať si klidně prší!

Každý si samozřejmě přeje, aby měl na dovolené co nejkrásnější počasí. Ten, kdo přespává ve stanu či jen tak pod širákem, v to doufá mnohem víc. Vás s karavanem žádná průtrž mračen nepřekvapí. Ať si klidně prší, vy budete v suchu a teple.

3. Neomezená kapacita zavazadel

Když letíte na dovolenou letadlem, musíte si hlídat rozměry a hmotnost zavazadla, abyste nemuseli připlácet. Pokud jedete vlakem či autobusem, máte trochu volnější ruku, ale upřímně – tahat těžké kufry není nijak příjemné. V osobním autě je zase málo místa. V moderním obytném přívěsu takový problém neexistuje! Prostoru je dost. Přesvědčit se o tom můžete sami - zajděte se prohlédnout nové karavany Sprite do BURIMEXU.

4. Ušetříte

Dovolené s karavanem vycházejí velmi levně. Investujte peníze do praktičtějších věcí, než jsou hotely a letenky!

5. S karavanem budete mít ty nejlepší zážitky

Karavaning je závislost. Zážitky, které s ním zažijete, jsou jedinečné a nezapomenutelné.

Publikováno: 31. 01. 2020

Kategorie: Cestování

Autor: Milena Novotná