Jsi sám jako kůl v plotě? Přečti si, jak to změnit!

Každý někoho má, jen vy se potácíte od ničeho k ničemu, vztah v nedohlednu a pomalu si zvykáte na to, že usínáte ve velké posteli sami. Tak takhle to dál rozhodně nejde, protože by se taky mohlo stát, že se z toho jednoho krásného dne zblázníte. A když může mít holku i ten potrhlý soused od vedle, tak proč ne vy? Možná jste jen doposud nenašli tu pravou, ale to se dá lehce změnit. Nejdříve však přijměte fakt, že největší šanci máte v případě seznámení online. V prvé řadě odhoďte všechny předsudky, které vůči online seznamování máte. Pokud jste toho názoru, že se přes internet seznamují jen geekové, nerdi a úchylové, pak jste zaspali dobu. A otázka na tělo – máte vůbec smartphone? Protože pokud ne, měli byste si ho rychle pořídit – budete mít přístup k seznamce kdykoliv a odkudkoliv. A teď to podstatné. Co byste měli udělat pro to, abyste co nejrychleji našli dívku svých snů? Princeznu, dominu, holku do nepohody... zkrátka a dobře tu jedinou a pravou?

Najdi si seznamku, která ti sedne

Krok č. 1. spočívá v hledání té správné seznamky. Na netu jich je víc než dost, ale většina zeje prázdnotou. Chcete-li mít jistotu, že si vás nějaká opravdu všimne, zaměřte se na ty známější a vyhledávané portály. Samozřejmě můžete rozhodit sítě na více místech, je to na vás. A pozor – vyberte si tu správnou sekci. Abyste předešli zbytečným nedorozuměním, předem si ujasněte, co od seznámení očekáváte. Jde vám o přátelství pevnější než skála, nebo spíše sex na jednu noc? Protože pak vám dobře poslouží například tato oblíbená sex seznamka.

Hraj fér a vyplň si řádně profil

Další krok souvisí s pečlivým vyplněním profilu. Co k tomu dodat? Snad jen to, že když si přibarvíte až příliš mnoho informací, při osobním setkání si utrhnete ostudu. Anebo taky ne, bude-li na tom podobě i partnerka.

Nestyď se a oslov ji!

Jakmile budete ready, dejte se do vyhledávání vhodných protějšků a začněte oslovovat. Fakt, že jde o virtuální seznamování, by měl celou situaci poněkud usnadnit a odbourat stud. Přejeme vám hodně zdaru!

Publikováno: 25. 10. 2017

Kategorie: Vztahy a rodina

Autor: Milena Novotná

Tagy: jak na seznámení | jak se seznámit