Tipy

Úniková Valentýnka: Nestyďte se červenat!

Blíží se svátek všech zamilovaných, kdy se oficiální i neoficiální páry obdarovávají milou pozorností. 14. únor je po celém světě vnímán jako den plný lásky, kdy je vše dovoleno. Toužit, líbat se, objímat se, milovat se, vdávat se. Nic z toho se neobejde bez kytky, sladkosti, přáníčka, tajného vzkazu, zamilované SMSky, ale i drobného dárečku, který partnerovi vykouzlí úsměv na tváři.

Tohle všechno ke dni, který velebí lásku ve všech jejích podobách, skutečně neodmyslitelně patří. A kult „valentýnek“ roste na oblibě. Patříte i vy k zástupu těch, kteří jsou nebo chtějí být milováni? Nepodceňujte kouzlo tohoto dne a rozhodněte se partnera ohromit. To se může podařit s netradičním zážitkem. Úniková hra jako valentýnský dárek dokáže divy. U čerstvě zamilovaných prolomí ledy, u zasloužilých milovníků okoření vztahy.

Jak ohromit partnera?

Pozvěte svého partnera do světa mimo realitu. V pražském podzemí ožívají příběhy plné historie, sci-fi, hororů, ale i erotiky. Staňte se na chvíli účastníkem her, ve kterých se mísí prvky reality show a bájných příběhů, které působí na lidské pudy, smysly a libida. Budete koukat. Zatají se vám dech a budete všemi doušky hltat vše, co si pro vás tvůrci escape game Praha připravili.

Máte-li rádi tajemno, pozvěte svého miláčka do upíří hrobky. V této hře se ocitnete v karlínské kryptě, která je opředena děsivým tajemstvím. Až stoletá povodeň v roce 2002 odkryla ostatky, upomínkové předměty a trofeje, které byly z podzemí vyplaveny. V místních kronikách byly nalezeny záznamy o osamělém aristokratovi, který zde žil v 19. století. Za svého života se provinil mnoha trestnými činy. Mezi ty nejhorší patřily vraždy mladých a krásných slečen z bohatých rodin. On za tyto činy díky svému šlechtickému původu nebyl nikdy odsouzen. Proto zasáhla ruka osudu a pomstila se mu věčným posmrtným životem v podobě upíra. S každou půlnocí se probouzí, bloudí po zdejších temných chodbách a lačný po krvi hledá své další oběti.

Odhoďte stud

Úniková hra Praha poškádlí také erotickou strunu všech přítomných párů. S výběrem hry Doupě neřesti nesáhnete vedle, pokud se chcete nastartovat své touhy. Netradiční pojetí hry s lechtivým podtextem a vtipně odlehčeným průběhem, je raritou v rámci Česka. Chvílemi se budete až červenat, jak moc vás dokáží komparzisté rozproudit. Budete záležet jen na vás samých, jak moc se zapojíte a jak moc si chcete neřestné choutky v „live“ podání užít.

Až se únorový Valentýn zeptá, jak si užijete letošní svátek zamilovaných, buďte připraveni a mějte eso v rukávu.

Poslat komentář