Úniková Valentýnka: Nestyďte se červenat!

Blíží se svátek všech zamilovaných, kdy se oficiální i neoficiální páry obdarovávají milou pozorností. 14. únor je po celém světě vnímán jako den plný lásky, kdy je vše dovoleno. Toužit, líbat se, objímat se, milovat se, vdávat se. Nic z toho se neobejde bez kytky, sladkosti, přáníčka, tajného vzkazu, zamilované SMSky, ale i drobného dárečku, který partnerovi vykouzlí úsměv na tváři. Tohle všechno ke dni, který velebí lásku ve všech jejích podobách, skutečně neodmyslitelně patří. A kult „valentýnek“ roste na oblibě. Patříte i vy k zástupu těch, kteří jsou nebo chtějí být milováni? Nepodceňujte kouzlo tohoto dne a rozhodněte se partnera ohromit. To se může podařit s netradičním zážitkem. Nejlepší úniková hra jako valentýnský dárek dokáže divy. U čerstvě zamilovaných prolomí ledy, u zasloužilých milovníků okoření vztahy.

Jak ohromit partnera?

Pozvěte svého partnera do světa mimo realitu. V pražském podzemí ožívají příběhy plné historie, sci-fi, hororů, ale i erotiky. Staňte se na chvíli účastníkem her, ve kterých se mísí prvky reality show a bájných příběhů, které působí na lidské pudy, smysly a libida. Budete koukat. Zatají se vám dech a budete všemi doušky hltat vše, co si pro vás tvůrci escape game Praha připravili. Máte-li rádi tajemno, pozvěte svého miláčka do upíří hrobky. V této hře se ocitnete v karlínské kryptě, která je opředena děsivým tajemstvím. Až stoletá povodeň v roce 2002 odkryla ostatky, upomínkové předměty a trofeje, které byly z podzemí vyplaveny. V místních kronikách byly nalezeny záznamy o osamělém aristokratovi, který zde žil v 19. století. Za svého života se provinil mnoha trestnými činy. Mezi ty nejhorší patřily vraždy mladých a krásných slečen z bohatých rodin. On za tyto činy díky svému šlechtickému původu nebyl nikdy odsouzen. Proto zasáhla ruka osudu a pomstila se mu věčným posmrtným životem v podobě upíra. S každou půlnocí se probouzí, bloudí po zdejších temných chodbách a lačný po krvi hledá své další oběti.

Odhoďte stud

Úniková hra Praha poškádlí také erotickou strunu všech přítomných párů. S výběrem hry Doupě neřesti nesáhnete vedle, pokud se chcete nastartovat své touhy. Netradiční pojetí hry s lechtivým podtextem a vtipně odlehčeným průběhem, je raritou v rámci Česka. Chvílemi se budete až červenat, jak moc vás dokáží komparzisté rozproudit. Budete záležet jen na vás samých, jak moc se zapojíte a jak moc si chcete neřestné choutky v „live“ podání užít. Až se únorový Valentýn zeptá, jak si užijete letošní svátek zamilovaných, buďte připraveni a mějte eso v rukávu. Na závěr jsme si nechali tip pro rodiče. Pro ty je skvělou volbou úniková hra pro děti. Užijte si společně dobrodružství, které nabízí úniková hra pro děti Praha ve stylu filmu Jumanji nebo pohádkové říše plné kouzelných bytostí!

Publikováno: 31. 01. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná